R&B PLANTS

תקנון, שירות לקוחות והסברים

בימים אלה, אנו עובדים בהתאם למגבלות המצב, ובהתאם להתנהלות הספקים והשליחים.

ניתן לפנות אליינו גם בטלפון  - 052-2742032

מבוא

אתר rnb-plants.co.il  מופעל על ידי אר.אנ.בי גינון אורבני,  כחנות לממכר מוצריo מתחום הגינון הביתי. טרם ביצוע ההזמנה יש לבצע פעולת הרשמה והקלדת פרטים בסיסיים. לאחר ביצוע הפעולה תתבצע בדיקת כרטיס האשראי ועם אישור ההזמנה ע"י חברות כרטיסי האשראי תנתן הודעה מתאימה כי הפעולה אושרה או נדחתה. רק אישור בדבר ביצוע העסקה שהתקבל בדואר האלקטרוני של הלקוח הכולל את פרטי ההזמנה הרלבנטיים יהווה אישור על קליטת ההזמנה. הרישום במחשבי החברה יהווה ראיה לכאורה לנכונות הפעולות.

מחיר המוצרים המפורסמים באתר

מחיר המוצר אינו כולל דמי משלוח. ניתנת אפשרות לאיסוף עצמי.  

אספקת צמחים שהוזמנו

כל הצמחים המוזמנים באתר, מגיעים בתוך עציץ הגידול, עציץ פלסטיק פשוט, בו הם גודלו וכפי שסופק ע"י המשתלה המגדלת (עציץ שתילה). ראוי וחשוב להבהיר כי הצמחים המסופקים אינם מגיעים עם העציץ היוקרתי המופיע בתמונת הצמח שבאתר. עציץ זה ניתן לרכישה בנפרד. 

אחריות לצמחים ומוצרים מן החי

האתר משוק צמחים אשר מסופקים ע"י משתלות ייצור או משתלות סיטונאיות. איכות הצמחים גבוהה ביותר, טיפול נאותים יאפשרו להם לצמוח זמן רב מאד.  אחריות עבור צמחים תינתן לתקופה של 14 ימים מיום האספקה ולכמות שאינה עולה על 10% מכמות הצמחים שסופקו. אחריות עבור צמחים אינה כוללת אחריות על צמחים עונתיים.

אחריות על מיכלי שתילה הנה לתקופה של 12 חודשים ממועד האספקה

אחריות על מערכת ההשקיה (צנרת וטפטפות) הנה לתקופה של 12 חודשים ממועד האספקה

צמחים שסופקו בהזמנת מרפסת מלאה יסופקו בגדלים שונים לפי סוג הצמח:

עצים: בנפח של כ- 20-25 ליטר עציץ שתילה. שיחים: בנפח של כ- 8-10 ליטר עציץ שתילה. פרחים: בנפח של כ- 1-2 ליטר עציץ שתילה (ידוע גם בשם עציץ 12 במשתלות).

תמונות להמחשה

תמונות הצמחים המופיעות באתר, בהכרח לא יהיו זהות באופן מלא לצמח שיסופק שכן כל צמח נראה שונה מחברו וצורפתו מושפעת מעונות השנה, משתלת הגידול ומשתנים נוספים. יחד עם זאת אנו מתחייבים לספק את הצמח בתצורתו ובמצבו הטוב ביותר.  ראוי וחשוב להבהיר כי הצמחים המסופקים אינם מגיעים עם העציץ היוקרתי המופיע בתמונה. עציץ זה נין לרכישה בנפרד. גם בתמונות של מוצרים דוממים שאינם צומחים, לעיתים ייתכנו טעויות צילום ו/או הפרשי גוונים בין תצלומי המוצרים המתפרסמים באתר לבין המוצרים כפי שיסופקו בפועל. אם נפלה טעות חריגה וברורה על פניה ובתום לב בתאור המוצר, לא יחייב הדבר את העסק, העסק יאפשר ביטול והשבת מלוא הכסף ששילם.

אחריות למוצרי חשמל ואלקטרוניקה

האתר הוא משווק מוצרים של יבואנים ויצרנים שונים. בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (אחריות ושירות לאחר מכירה), תשס"ו-2006 ניתנת למוצרי חשמל ואלקטרוניקה שמחירם עולה על 150 ש"ח תעודת אחריות של היבואן או היצרן במהלך השנה הראשונה. אחריות על מחשב/בקר השקייה הנה לתקופה של 12 חודשים. האחריות כוללת החלפת המוצר התקול במוצר חדש ואינה כוללת הובלה או התקנה

במכר של מוצר שמחירו עולה על 400 ש"ח, יחולו על האתר חובות היצרן או היבואן כאשר אין אפשרות לאתרם.

זמני אספקה

מועדי אספקת מוצרים הנם על פי המועדים הנקובים בדף המכירה של המוצר, אלא אם צויין מפורשות אחרת. זמני אספקה כוללים ימי עסקים בלבד (ימים א-ה) ואינם כוללים ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג. במידה וגורמים או אירועים שאינם בשליטת מפעילי האתר יעכבו או ימנעו את קיום מכירת המוצרים או את אספקת המוצרים שפורסמו באתר במועדים שנקבעו, האתר מטעמה של החברה יציעו לצרכן לבחור בין המתנה לקבלת המוצר או ביטול העסקה,  וישיבו לו את מלוא כספו.

ביטול עסקה

1.  ביטול עסקה ייעשה תוך 14 ימים מקבלת המוצר, או מסמך הגילוי לפי המאוחר ביניהם.

2.  הודעה על הביטול תימסר בפקס/דוא"ל/דואר.

3.  בעת ביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה, בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע, או כל הפרה אחרת של החוזה, כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מקבלת הודעת הביטול, למעט דמי ביטול בשיעור 5% או 100 ש"ח לפי הנמוך ביניהם, המוצר יוחזר על חשבון הצרכן.

4.  בעת ביטול עסקה עקב פגם או אי התאמה, או בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע, או כל הפרה אחרת של החוזה, לא ייגבו דמי ביטול, כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מקבלת הודעת הביטול, המוצר יוחזר על חשבון החברה.

5.  המוצר יוחזר ככל שהדבר אפשרי, או סביר באריזתו המקורית.

6.  לחברה יש זכות לתבוע את הצרכן בשל ירידה בערך המוצר.

7.  החברה תמסור לצרכן עותק של הודעת ביטול החיוב שמסר העסק לחברת האשראי.

8.  סייגים לזכות ביטול: לא ניתן לבטל רכישה של טובין פסידים, של מוצרים שיוצרו במיוחד עבור הצרכן וכן של מוצרים הניתנים להקלטה, העתקה ושכפול שהצרכן פתח את אריזתם המקורית.

מלאי

האתר יקיים בקרה שוטפת על מלאי המוצרים המוצע למכירה. אם לאחר ביצוע הזמנה התברר כי המוצר אזל, בשל נסיבות חריגות, שלא היו ידועות בעת ההזמנה, תודיע על כך החברה לצרכן תוך יום עסקים ותאפשר לו לבחור בין קבלת מוצר חלופי ושווה ערך או השבת מלא הכסף ששולם.

אחריות כללית בגין פעילות האתר

1.   החברה לא תישא בכל אחריות לפעילות בלתי חוקית שתעשה על ידי משתתפים באתר במהלך המכירות בו או בגין כל גורם אחר שאינו בשליטתה המלאה.

2.   החברה עושה ותעשה כל מאמץ לשמור על תקינות פעילותו של האתר אך לא מתחייבת שהשירות בו לא יופרע עקב תקלות בחומרה, תוכנה או בקווי התקשורת, והיא לא תהיה אחריות לתקלות או שיבושים ברשת האינטנט או בקווי התקשורת.

סמכויות שיפוט

כל סכסוך משפטי יידון באחת מערי המחוז ת"א, ירושלים, באר שבע או חיפה.

אבטחת מידע ופרטיות

החברה מקפידה לנהל את האתר בזהירות, מיומנות, ובאופן מבוקר ונוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע שהעביר המזמין. העברת נתוני כרטיסי האשראי באתר מתבצעת על-פי התקן בצורה מוצפנת בטכנולוגית SSL. . במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או בשל אירועים הנובעים מכוח עליון, החברה לא תהיה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר שייגרם למזמין או למי מטעמו, אם מידע זה יאבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה.

החברה מתחייבת לא לעשות שימוש בפרטי המזמינים הרשומים באתר, אלא לצרכי תפעול האתר בלבד, ועל-מנת לאפשר את ביצוע ההזמנות.

 

בכל שאלה שיש ניתן לפנות אלינו באמצעות המייל ל: info@rnb-plants.co.il

 

[profiler]
Memory usage: real: 6291456, emalloc: 6896760
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem